2020 m. pavasario semestro studijų tvarkaraštis

Mokymai vyksta nurodytomis tvarkaraštyje datomis nuo 17.30 - 20.30 val. (mokymai, vykstantys penktadieniais: 15:00 - 18:00 val.)

Filtruoti
Emocinė branda - charakterio analizė, remiantis pasaka ,,Lydekai paliepus, man panorėjus”
Ketv.Balandžio23

Emocinė branda - charakterio analizė, remiantis pasaka ,,Lydekai paliepus, man panorėjus”

Modulis: Asmenybės psichologija 2020-04-23Salva Marcinkevičienė Plačiau

"Pažink save ir kitą per pasaką". Kiekvienoje pasakoje herojus ne tik susiduria su iššūkiu, bet ir jį nugali. Pasakų analizė leidžia pabūti vieno ar kito herojaus kailyje, ,,pasimatuoti” jo gyvenimo scenarijų, surengti ,,pasakišką” pasitarimą, rasti pagalbos būdus. Tyrinėdami pasakas, pasižiūrėsime iš šono į savo ar klientų gyvenimo scenarijus. Ieškosime kaip juos pakeisti, jei jie tapo nebeefektyvūs ar destruktyvūs.

 • Emocinė branda. Atsiskyrimas. Iniciacija. Kas tai? Ir kam to reikia? 
 • Ar tikrai negalima visa gyvenimą nugyventi šiltai ir laimingai ant krosnies? 
 • Kaip užauginti suaugusįjį?
 • Kada geriausias laikas išeiti iš tėvų namų?
Suskleisti
Kada klaida yra gėris? Klaidų kultūros diegimas organizacijoje
Antr.Balandžio28

NAUJA! Kada klaida yra gėris? Klaidų kultūros diegimas organizacijoje

Modulis: Darbo psichologija 2020-04-28Juris Belte Plačiau

„Daryk gerai arba nedaryk iš viso!“ taip tėvai mus auklėjo vaikystėje. Tačiau šiandien, kai aplinka, kurioje veikia organizacija, tampa vis labiau neapibrėžta, būtina nuolat eksperimentuoti ir mokytis iš klaidų. Mokymasis iš klaidų tampa konkurencinio pranašumo įrankiu. Svarbu keisti organizacinę kultūrą, kad darbuotojai nebijoti kelti klaidų ir už klaidas nebūtų baudžiami. Be to, turi būti įdiegtos procedūros kaip tinkamai analizuoti neatitiktys ir įgyvendinti atitinkamus pokyčius.

 • Klaidos ir pažeidimai. Kada klaida yra gėris?
 • Kas yra klaidų kultūra – darbuotojų požiūrio keitimas. Vadovybės veiksmai.
 • Juodosios dėžės principo taikymas tinkamai klaidų kultūrai formuoti.
 • Susitelkimas į sprendimų principas.
 • Skundų klasifikavimas ir jų valdymas. 
 • Neatitikčių fiksavimas ir analizė – procedūra ir procesas. Testavimas ir tobulinimas.
Suskleisti
Įdomiausi ir jau uždrausti psichologiniai eksperimentai – ką juose sužinojome apie save ir kitus?
Antr.Gegužės05

NAUJA! Įdomiausi ir jau uždrausti psichologiniai eksperimentai – ką juose sužinojome apie save ir kitus?

Modulis: Asmenybės psichologija 2020-05-05Julius Tilvikas Plačiau
 • Ar galėtumėte nužudyti žmogų? Ne? O jei Jums lieptų? Gal tuomet nuskriausti gerą draugą tik dėl to, kad vilkite kitokios spalvos drabužius nei jis? Irgi ne? O jei jis būtų jau nebe draugas, o priešas, vien dėl to kad vilki kitos spalvos drabužius? 
 • Pasirodo nesame tokie moralūs, geraširdžiai ir draugiški, kaip apie save manome. Dvidešimto amžiaus viduryje žmonės vykdė psichologinius eksperimentus, kurie šiuo metu jau uždrausti dėl moralinių, etinių ar sveikatos priežasčių. Eksperimentai atskleidė koks trapus yra žmogiškumas ir kaip greitai pasiduodame autoritetų įtakai, lengvai smurtaujame ir kokie esame subjektyvūs.

Mokymai skirti besidomintiems psichologija bendrai, ypač žmonių elgsenos motyvais ir modeliais.

Suskleisti
Ketv.Gegužės07

NAUJA! "Aukos - agresoriaus" spąstai. Kaip gyventi savo gyvenimą ir įsileisti naujus dalykus?

Modulis: Asmenybės psichologija 2020-05-07Inga Bogdzevičienė Plačiau

Aukos ir agresoriaus tema aktuali visais  laikais – šie vaidmenys gali būti išgyvenami šeimoje, santykyje su tėvais, su sutuoktiniu, vaikais, esame patyrę mokykloje, darbe. Tai dažnas psichologinis santykių modelis, įkvėptas baimės ir sutrikusios savivertės jausmo. Tai santykių spąstai, nes aukos ir agresoriaus vaidmenys dažnai yra subtiliai užmaskuoti. Iš šių spąstų gali pavykti išeiti, jei pajėgtume gyventi kaip išties laisvi žmonės – jei nereiktų įrodinėti, kad esame išskirtiniai, jei nebijotume būti atstumti, jei nesipuikuotume savo galia ir žiniomis, jei nereikėtų menkinti savęs ir pataikauti kitam dėl savo poreikių patenkinimo. Kiek, išties, mylime save ir savo gyvenimą? Kiek turime noro veikti išvien, o ne vienas priešais kitą? Aptariamas temas lydės trys bazinės temos: kaip susigrąžinti kūrybiškumą ir atstatyti žmogiškąjį ryšį, kaip susigrąžinti pasitenkinimo jausmą ir gyventi savo gyvenimą savirealizuojantis. 

 • Aukos ir agresoriaus dinamika pasakose. Kada kyla pavojus tapti auka? Ar įmanoma siekti karjeros ir gyventi savo gyvenimą be „skeletų spintoje?“ 
 • Agresija padeda apginti ribas ir pasirūpinti savimi? Užsislėpęs užpuolikas. Agresoriaus ir užuomaršos kolizija.
 • Pyktis ir baimė. „Nirštu, kad man reikia kito žmogaus!“ – savikritika, prarastas savarankiškumas ir aiškus suvokimas kas yra kas. 
 • Išsigelbėjimas. Kur mes bėgame?
Suskleisti
Gyvensenos medicina - kaip motyvuoti save ir kitus pokyčiams, bei juos išlaikyti
Antr.Gegužės12

NAUJA! Gyvensenos medicina - kaip motyvuoti save ir kitus pokyčiams, bei juos išlaikyti

Modulis: Pokyčių valdymo psichologija 2020-05-12Dr. Alicja Juškienė Plačiau

Gyvensenos medicina – tai nauja įrodymais pagrįstos medicinos šaka, kurioje gyvensenos keitimas (mityba, fizinis aktyvumas, streso valdymas, socialinė parama, aplinkos kontrolė) naudojamas siekiant išvengti, gydyti ir išgydyti lėtines ligas, veikiant jų priežastis.

Mokslininkams jau seniausiai žinoma, kad žmogaus sveikata labai priklauso nuo jo gyvenimo būdo. Pastaruoju metu pasaulyje ekspertai vis daugiau gyvensenos pakeitimą taiko ir ligų gydymo praktikoje. Tačiau žinių nepakanka, kad vyktų pokyčiai. Svarbūs tam tikri metodai, kurie padeda žmonėms įsipareigoti pokyčiams ir juos išlaikyti. 

 • Šių mokymų metu dalyviai sužinos naujausius gyvensenos medicinos mokslo pasiekimus ir kaip motyvuoti save ir kitus pokyčiams, bei juos išlaikyti. 
 • Gal po šios paskaitos sustiprės noras daryti gyvensenos pokyčius savo gyvenime? Gal išdrįsite išbandyti pristatytus metodus gyvensenos keitime? Ir gal šį kartą jums pavyks?
Suskleisti
Neišnaudotos motyvavimo galimybės
Antr.Gegužės19

NAUJA! Neišnaudotos motyvavimo galimybės

Modulis: Darbo psichologija 2020-05-19Juris Belte Plačiau

Dalyviai sužinos kaip nustatyti ir koreguoti darbuotojų individualiąją vidinę motyvaciją, kaip susiformuoti darbuotojų tinkamus lūkesčius, kad jie būtų motyvuoti savo veikloje, kokiomis tinkamomis vadybinėmis priemonėmis reikia naudotis, kad būtu palaikoma ilgalaikė aukšta motyvacija.

 • Darbuotojų savivertės, tikslų ir motyvacijos sąsajos. Vidinė ir išorinė motyvacija.
 • Individualioji motyvacija. Metaprogramos – individualiosios motyvacijos nustatymas.
 • Naujo darbuotojo motyvacija adaptacijos laikotarpiu. Imprintingo ir lūkesčių formavimo įtaka motyvacijai.
 • Psichologinė distancija darbiniuose santykiuose kaip motyvacijos įrankis.

 

Suskleisti
Psichologinė savigyna. Kaip apsaugoti save nuo emocinio ir psichologinio smurto?
Ketv.Gegužės21

NAUJA! Psichologinė savigyna. Kaip apsaugoti save nuo emocinio ir psichologinio smurto?

Modulis: Motyvacija ir emocijos 2020-05-21Julius Tilvikas Plačiau
 • Visi susiduriame su žmonėmis, į kuriuos atsitrenkiame tarsi į sieną. Jie atrodo agresyvūs, pikti, nepalaužiami, nenorintys mūsų nesuprasti, besirūpinantys tik savimi ir savo interesais. Ką daryti, jei tokių individų neina išvengti? Jei tai kolegos, vadovai, pažįstami ir, dar blogiau... šeimos nariai? Jei prieš juos atrodome menki ir neįgalūs, lyg musė prieš dramblį?
 • Ar tai situacija be išeities, kai lieka tik panarinti galvą ir kentėti? Ne! Nuo jų galima apsisaugoti ir geriausia tai daryti, jų pačių galią, nukreipiant prieš juos pačius. Tai ir mokysimės daryti – gintis nuo psichologinių ir emocinių atakų.

Mokymai skirti visiems besidomintiems žmonių bendravimu, taip pat nuolat susiduriantiems su agresyviais ar pasyviai agresyviais žmonėmis.

Suskleisti

Įdomu, nekasdieniška, smalsu! Netikėtai nustebino daug naujų temų, kurias jau grįžus namo galima pritaikyti kasdienybėje. Labai kompetentingi lektoriai, svarbios įžvalgos. Rekomenduoju visiems, kas mąsto giliau, ieško savyje tvarkos. Mokykla savo pažadą - psichologija gyvenimui - išpildė 360%!

GodaMokymų dalyvė
Daugiau atsiliepimų

Turite klausimų apie psichologijos studijas?
Susisiekite, mielai patarsime!

PsichologijosMokykla360 mokymų koordinatorė Evelina Misevičiūtė-Urbonė Mokymų koordinatorė

evelina@psichologijosmokykla360.lt
+370 691 63000 Kur vyksta paskaitos?

Arba užduokite mums klausimą užpildydami šią formą:

Siųsti klausimą